Titles you rated
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 1.5
After My DeathRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
CatsRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 1.0
The TableRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5