Series
Ratings
139
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
MomokuriRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.5- Hello JadooRated ★ 4.5