Series
Ratings
44- Ohlala CoupleRated ★ 3.0
- A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
- RomanceRated ★ 4.5
- Fashion 70'sRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- Miss MermaidRated ★ 5.0
- Fashion KingRated ★ 1.5
- Three BrothersRated ★ 3.5
- Queen of AmbitionRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.5
- What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
- Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
- Behind the White TowerRated ★ 5.0
- You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
- Hur JunRated ★ 5.0
- Winter SonataRated ★ 4.5
- Autumn in My HeartRated ★ 4.5
- Hwang Jin YiRated ★ 4.0
- Money's WarfareRated ★ 4.0
- The Queen of OfficeRated ★ 4.5