Series
Ratings
100
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5