Movies
Ratings
236
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5