Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 1.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5