Movies
Ratings
501
The World of LoveRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0