Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5