Series
Ratings
13- Inside My MindRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5