Movies
Ratings
33
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0