Movies
Ratings
167
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.0