Series
Ratings
14
Delicious GuysRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Rated GRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 2.5