Movies
Ratings
95
Macadam StoriesRated ★ 4.0
Camille Claudel, 1915Rated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
AmourRated ★ 5.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 5.0
The LacemakerRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
In Another CountryRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Gli equilibristiRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5