Titles you rated
The TreacherousRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.5- WishRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.5
2012Rated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 1.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5