Titles you rated
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0