Movies
Ratings
150
12 Angry MenRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0