Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
- Roller coaster 3Rated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
- Smile, YouRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0