Movies
Ratings
82
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0