Movies
Ratings
568
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
The SwanRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0- Then, the FogRated ★ 3.0
BirdRated ★ 4.5
Mistress DispellerRated ★ 3.5
Beating HeartsRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0