Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 5.0
StillwaterRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0