Series
Ratings
28
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0