Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
300Rated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5