Series
Ratings
66
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0