Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0- GhostRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 2.5
I Have a LoverRated ★ 4.0