Movies
Ratings
267
AntiqueRated ★ 2.0
ResistanceRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
AmyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 1: ReunionRated ★ 2.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 2: DeterminationRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Beware the GonzoRated ★ 2.5