Titles you rated
Hospital ShipRated ★ 3.5
CircleRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Girls' Generation 1979Rated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0