Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0