Titles you rated
The SubstanceRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 1.5
SleepRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 1.0
65Rated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5