Movies
Ratings
416
Bird BoxRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0