Titles you rated
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
House on Haunted HillRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 4.0
From Paris with LoveRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 5.0
Day of the DeadRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
The Perfect StormRated ★ 4.0