Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0