Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5