Titles you rated
ShrekRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0