Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
SEWOL: Years in the WindRated ★ 4.0
MaborosiRated ★ 4.0
Okiku and the WorldRated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.5
The Hill of SecretsRated ★ 4.0