Movies
Ratings
52
Shotgun LoveRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0