Movies
Ratings
135
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5