Movies
Ratings
590
Intimate StrangersRated ★ 1.5
When Marnie Was ThereRated ★ 1.0
LeonRated ★ 1.5
The Lego MovieRated ★ 1.0
CatsRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 2.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5