Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0