Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5