Movies
Ratings
1225- The MummyRated ★ 2.5
- NowhereRated ★ 3.0
- Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
- PreyRated ★ 2.5
- Love and MonstersRated ★ 2.5
- Sausage PartyRated ★ 3.0
- AnnihilationRated ★ 3.0
- Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
- It Chapter TwoRated ★ 3.0
- ExtractionRated ★ 4.0
- The Gray ManRated ★ 3.5
- The CreatorRated ★ 3.5
- Godzilla VS. KongRated ★ 2.5
- HellboyRated ★ 2.5
- The Suicide SquadRated ★ 2.5
- A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
- Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
- NobodyRated ★ 2.5
- GreenlandRated ★ 3.0
- The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0