Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Taboo TattooRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 2.5