Titles you rated
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Wangan MidnightRated ★ 3.5
Into the BadlandsRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Eyeshield 21Rated ★ 2.0
Fire ForceRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 2.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Oji GO with KomuvaoluRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0