Titles you rated
All InRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5