Movies
Ratings
93
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0