Movies
Ratings
31
GladiatorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0