Movies
Ratings
281
While You Were SleepingRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5- The PresentRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Oh Lucy!Rated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0