Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5