Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 3.0
A Sketch of a Rainy DayRated ★ 3.0- Blue in YouRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Christmas in SummerRated ★ 4.0
A PetalRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
将軍Rated ★ 2.5
The BowRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
General's SonRated ★ 3.0
Train ManRated ★ 2.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0