Movies
Ratings
401
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0