Movies
Ratings
272
The HandmaidenRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.5